Úvod › Svatební tiskoviny

Svatební tiskoviny

Svatební oznámení

Když znáte Vaše datum, místo obřadu a hostiny, je dobré začít uvažovat o svatebním oznámení.
Určitě stojí za to, věnovat jeho výběru více než jen vybrat z konfekčního katalogu.
Zamyslete se nad textem, ujasněte si styl, téma svatby a barvy, do kterých bude Vaše svatba laděna.
Formou svatebního oznámení napovíte zvaným hostům, v jakém duchu a stylu se bude Vaše svatba
odehrávat. Jestli bude honosná, luxusní, minimalistická, jednoduše elegantní, lidová nebo přírodní.
Volba papíru, písma a technologie tisku už předem naznačuje, jaký styl je Vám blízký.
Věřte, že originální svatební oznámení na krásném papíře bude pro každého krásnou vzpomínkou.

Kolekce dalších svatebních tiskovin:

Rezervační karta

Může být poslána rok nebo půl roku předem bez přesnějšího určení místa, kde se svatba bude konat.

Pozvání na hostinu

Může to být zvláštní karta nebo jedna stránka svatebního oznámení. Může obsahovat adresu, kde se bude hostina konat, popřípadě čas zahájení.

Program svatebního dne

Je společensky vhodné přidat ke svatebnímu oznámení i program svatebního dne. Popsány jsou jen klíčové momenty a díky nim si může host udělat představu o tom, co ho čeká, a lépe odhadne, jak se obléci.

Svatební menu

Můžete ho například založit před každého hosta při svatební hostině, mezi každé čtyři hosty, nebo se zamyslet nad jinou variantou.

Jmenovky

Jsou nedílnou součástí svatební tabule. Určitě budou Vaši hosté mile potěšeni, když najdou na svátečním stole svoje jméno. Stává se to tak osobnější a hlavně praktičtější. Lze i propojit jmenovka s dárečkem. Pokud bude ze stejné kolekce jako ostatní svatební tiskoviny, znamená to, že bude ladit se stylem svatby a interiérem restaurace. Je hezké, pokud je jmenovka ze stejné kolekce jako ostatní svatební tiskoviny, ladí se stylem svatby i interiérem restaurace.

Děkovné kartičky

V Česku je dlouholetou tradicí vyjádřit poděkování hostům tím, že si ze svatby odnesou svatební výslužku. Někdo již volí raději dáreček (např. minivína, čokoládky atd.). Je rozhodně milé, pokud je na krabičce i poděkování se jmény snoubenců a datem svatby a vše je laděno do stylu, který Vás provází celou svatbou.

Kniha hostů

Kniha hostů nabízí prostor pro vzkazy a přání Vašich hostů. Svatebčané mohou vzkazy obohatit veršíky, obrázky, vzpomínkami nebo čerstvými zážitky z Vaší svatby. Knihu pak můžete doplnit fotografiemi pořízenými na hostině. Svatební kniha hostů se stane krásnou vzpomínkou na svatební den. Vhodná i jako svatební dar.

Svatební noviny

Svatební noviny jsou dnes již velice oblíbeným doplňkem na svatbách a zaručují krásnou vzpomínku na takto výjimečný den nejen pro novomanžele, ale i pro svatební hosty. Svatební noviny vytvořím dle Vašeho přání na zakázku. Postačí pouze Vaše osobní texty a fotografie.

Svatební strom

Svatební strom je krásná a hlavně zábavná záležitost pro Vaše hosty. Vytvořím pro Vás obraz, který Vám bude připomínat Váš tak výjimečný den.

Svatební album

Svatební album pro Vaše svatební fotografie vytvořím dle přání a stylu Vaší svatby.

Krabice na přání

Svatební přání si jistě budete chtít navždy uchovat.
Nabízíme Vám zajímavé krabice, které jsou na Vaše svatební přání přímo navrženy.